KinoFabryka - obejrzyj film bezpośrednio ze strony internetowej!

Obejrzyj film online! Za darmo, legalnie i bez ściągania na własny komputer!

Wyszukaj film w naszym serwisie:

Twoja wyszukiwarka
W tym tygodniu polecamy film: Plan ucieczki. Zapraszamy!

Home Kontaktstat4u

Odwróceni odc. 5


Booking.com

Odcinek 5 serialu Odwróceni.
Szybki podejrzewa Mnicha o zabójstwo gangsterów z Wołomina. Mnich zaprzecza, że miał w tym swój udział. Ptasiek zaczyna realizować obietnicę złożoną żonie. W zamachu na Szybkiego, przez pomyłkę ginie jednak jego ochroniarz. Wojna gangów rozpoczyna się na dobre.

Gazda pożycza Sikorze pieniądze na leczenie syna. Podtrzymuje, że dostał je od narzeczonej - Jadzi. Sikora przyjmuje zaoferowaną przez przyjaciela pomoc.

Marecka jedzie z policjantem Kubą na urlop do Zakopanego. Zamachowiec, który ją zaatakował w Warszawie, podąża jej śladem. Kuba udaremnia kolejny atak na sędzię. Okazuje się, że tajemniczym motocyklistą jest kobieta, która chciała zemścić się za skazanie jej męża.

Mira odwiedza Małgosię w więzieniu. Ta mówi jej, że Blacha jest zdrajcą. Opowiada jak zostawił ją w najtrudniejszym momencie, gdy KowalRysiek gwałcili ją na imprezie. Mira nie może uwierzyć, że Blacha stał bezczynnie i jej nie pomógł. Nie może uwierzyć też w fakt, że mąż zdradzał ją z Małgosią od 2 lat, a nie jak myślała, od kilku tygodni. Mira jest załamana. Zabiera córkę i wyjeżdża do swojej matki.

Sikora jedzie do syna, do Rabki. Spędzają ze sobą cały dzień. Piotruś źle się czuje z dala od domu, ale według opinii lekarzy tamtejszy klimat ma zbawczy wpływ na jego zdrowie. W sanatorium dostaje informację z Zakopanego, o wyjaśnieniu sprawy Mareckiej. Jedzie spotkać się z nią i z Kubą.


1 (z 5)


2 (z 5)

3 (z 5)

4 (z 5)

5 (z 5)

Pozostałe odcinki:
Odwróceni odcinek 1
Odwróceni odcinek 2
Odwróceni odcinek 3
Odwróceni odcinek 4

Odwróceni odcinek 6
Odwróceni odcinek 7
Odwróceni odcinek 8
Odwróceni odcinek 9
Odwróceni odcinek 10
Odwróceni odcinek 11
Odwróceni odcinek 12
Odwróceni odcinek 13

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑