KinoFabryka - obejrzyj film bezpośrednio ze strony internetowej!

Obejrzyj film online! Za darmo, legalnie i bez ściągania na własny komputer!

Wyszukaj film w naszym serwisie:

Twoja wyszukiwarka
W tym tygodniu polecamy film: Plan ucieczki. Zapraszamy!

Home Kontaktstat4u

Odwróceni odc. 9


Booking.com

Odcinek 9 serialu Odwróceni.
Po śmierci Skalpela, Blacha nie może wyjść z dołka i całymi dniami pije. Dopiero interwencja Szybkiego stawia go do pionu. Szef grupy każe mu być czujnym ze względu na dobro żony i córki. Mówi mu, że stał się łatwym celem dla Ptaśka i pośmiewiskiem w mieście. Blacha kończy żałobę i wraca do domu.

Joanna pomaga Lidce wyszykować się na randkę z Michałem. Rozmawiają o przeszłości, o dniach, gdy Joanna czuła się bezgranicznie szczęśliwa.

Michał zaskakuje Lidkę oznajmiając jej, że się zakochał w kimś innym. Lidka z bólem przyjmuje zerwanie. Tak jak potrafi, próbuje ją pocieszyć Pietruszka. Lidka docenia starania brata i obiecuje mu, że weźmie się w garść.

Ozga na zlecenie Ptaśka pisze artykuł, w którym oskarża Blachę o zabójstwo Skalpela. Po tej publikacji dziennikarze zaczynają atakować policję, dlaczego morderca Blachowski, wciąż przebywa na wolności. Na konferencji prasowej, rzecznik policji stwierdza, że nie dysponują żadnymi dowodami na potwierdzenie tezy jednego z dziennikarzy. Sikora wręcza Ozdze wezwanie na przesłuchanie. Ozga informuje Ptaśka, że będzie musiał powiedzieć o całej sprawie policji. Ptasiek grozi mu, że jeśli zdradzi na czyje zlecenie pisał, to może sobie kopać grób.

Starszy syn Ptaśka, chcąc pomścić śmierć brata, strzela do Szybkiego w klubie nocnym. Nie trafia. Ochrona Szybkiego obezwładnia chłopaka, a Szybki dzwoni do Ptaśka z informacją, że ma jego syna i odda go za 100 tysięcy euro.

Podczas telewizyjnej debaty o stanie bezpieczeństwa w Polsce, sędzia Marecka o mało nie dekonspiruje Sikory i jego układów z Blachą. Po debacie przeprasza Sikorę za swoje zachowanie.

Przyjaźń między SikorąBlachą zacieśnia się. Blacha prosi Sikorę o wyciągnięcie Cygi z więzienia. W zamian za tę przysługę, informuje policjanta o dużym transporcie kokainy sprowadzanej przez Mnicha.

Gdy Cyga opuszcza areszt, czeka na niego Blacha. Oddaje chłopakowi swój ulubiony samochód Ślicznotkę i przeprasza za dotychczasowe szorstkie traktowanie. Cyga nie rozumie zmiany w zachowaniu szefa, ale cieszy się, że nie dostanie żadnej kary za porysowanie wozu.

Gdy Mnich jedzie nadzorować odbiór kokainy, widzi akcję antyterrorystów wyprowadzających jego ludzi z portu.


1 (z 5)


2 (z 5)

3 (z 5)

4 (z 5)

5 (z 5)

Pozostałe odcinki:
Odwróceni odcinek 1
Odwróceni odcinek 2
Odwróceni odcinek 3
Odwróceni odcinek 5
Odwróceni odcinek 5
Odwróceni odcinek 6
Odwróceni odcinek 7
Odwróceni odcinek 8

Odwróceni odcinek 10
Odwróceni odcinek 11
Odwróceni odcinek 12
Odwróceni odcinek 13

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑