KinoFabryka - obejrzyj film bezpośrednio ze strony internetowej!

Obejrzyj film online! Za darmo, legalnie i bez ściągania na własny komputer!

Wyszukaj film w naszym serwisie:

Twoja wyszukiwarka
W tym tygodniu polecamy film: Plan ucieczki. Zapraszamy!

Home Kontaktstat4u

Dzika Rosja


Booking.com

Dzika Rosja (ang. - Wild Russia) to film poświęcony rosyjskiej przyrodzie. Wciąż na większości terytorium tego największego kraju świata dominuje prawie nietknięta przez człowieka przyroda. Dzika i piękna jednocześnie. Poszczególne odcinki to: Linia Podziału, Tajemniczy Las, Syberia, KamczatkaArktyka.

Zapraszamy również na film Syberia (odcinek serialu Szkoła przetrwania).


Odcinek 1

Linia Podziału (Kaukaz)Odcinek 2

Tajemniczy Las

Zapraszamy na spacer po zaczarowanym lesie w Kraju Ussuryjskim na rosyjskim Dalekim Wschodzie i spotkanie z jego mieszkańcami, rzadkimi gatunkami wielkich kotów.


Odcinek 3

Syberia

Syberia to region obfitujący w egzotyczne gatunki dzikiej fauny. Można tam spotkać salamandry, wielbłądy a nawet piżmowce.


Odcinek 4

Kamczatka

Półwysep Kamczatka to kraina aktywnych wulkanów. Orły i niedźwiedzie szukają pożywienia w obfitującym w ryby Jeziorze Kurylskim.


Odcinek 5

Arktyka

W rosyjskiej Arktyce ciężko się żyje nawet zwierzętom. W ekstremalnie niskich temperaturach zaciekłe drapieżniki toczą walkę o przetrwanie.

Komentarze:

lokacy: Syberia, obok Antarktydy, Amazonii i Sahary to chyba największy obszar z przyrodą nie tkniętą przez człowieka.(2010-11-12)

Pozdrawiam: Syberia zajmuje obszar 10 milionów kilometrów kwadratowych, pięć razy większy od Europy, z milionem jezior i 53 tysiącami rzek. To region porośnięty przeróżnymi drzewami, obfitujący w egzotyczne gatunki fauny. Można tam spotkać salamandry, wielbłądy, a nawet piżmowce. Gear Bear w odcinku Syberia jest na wyprawie w Rosji, gdzie uczy się technik przetrwania w tak zimnym miejscu od Tuwińców. Walczy z temperatura która sięga -50 °C i hipotermią. Pokazuje jak złowić rybę przez przerębel oraz jak rozpalić ogień w tak zimnym miejscu.Syberia Syberia to region obfitujący w egzotyczne gatunki dzikiej fauny. Można tam spotkać salamandry, wielbłądy a nawet piżmowce.(2012-03-20)

Marek: Filmy "Dzika Rosja" odcinki od 2 do 5 nie dają się uruchomić. Proszę o interwencję.(2012-07-23)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑